Terug

Dames 07

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Ronald Klep
Manager Vera Jochems
Trainer Marco van den Broek

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur D7 Tempo D2-O 0:00
Zwart-Wit D8 Shot D8 0:00
HSD D1 Tilburg D11 0:00
Eindhoven D7 Etten-Leur D6 0:00
Breda D8 Warande D4 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Tilburg D11 10 27 9 0 1
2 Etten-Leur D6 10 25 8 1 1
3 Shot D8 9 18 6 0 3
4 Breda D8 10 18 6 0 4
5 Udenhout D2-O 10 18 6 0 4
6 Eindhoven D7 9 16 5 1 3
7 Etten-Leur D7 10 13 4 1 5
8 Warande D4 10 8 2 2 6
9 Tempo D2-O 10 6 2 0 8
10 Zwart-Wit D8 10 6 2 0 8
11 HSD D1 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt Tempo D2-O n.n.b thuis
12 mrt SHOT D8 n.n.b uit
19 mrt Tilburg D11 n.n.b thuis
26 mrt Etten-Leur D6 n.n.b uit
2 apr Warande D4 n.n.b thuis
16 apr Eindhoven D7 n.n.b uit
23 apr HSD D1 n.n.b thuis
14 mei Zwart-Wit D8 n.n.b uit
21 mei Breda D8 n.n.b uit
4 jun Udenhout D2-O n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Shot D8 Zwart-Wit D8 (4-0)scheduled
Tempo D2-O Etten-Leur D7 (2-0)final
Warande D4 Breda D8 (0-5)scheduled
Etten-Leur D6 Eindhoven D7 (2-2)scheduled
Tilburg D11 HSD D1 (3-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
HSD D1 Etten-Leur D6 (0-2)scheduled
Etten-Leur D7 Shot D8 (0-1)scheduled
Udenhout D2-O Tempo D2-O (3-1)final
Eindhoven D7 Warande D4 (3-2)scheduled
Zwart-Wit D8 Tilburg D11 (1-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Warande D4 HSD D1 (2-2)scheduled
Tilburg D11 Etten-Leur D7 (2-1)final
Eindhoven D7 Breda D8 (1-3)scheduled
Shot D8 Udenhout D2-O (0-4)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Etten-Leur D7 Etten-Leur D6 (0-3)scheduled
HSD D1 Eindhoven D7 (2-3)scheduled
Zwart-Wit D8 Warande D4 (1-6)scheduled
Udenhout D2-O Tilburg D11 (1-2)scheduled
Breda D8 Tempo D2-O (1-0)scheduled
DINSDAG 4 OKTOBER 2022
Etten-Leur D6 Zwart-Wit D8 (6-0)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Shot D8 Tempo D2-O (3-0)scheduled
HSD D1 Breda D8 (2-10)scheduled
Eindhoven D7 Zwart-Wit D8 (1-0)scheduled
Warande D4 Etten-Leur D7 (3-3)final
Etten-Leur D6 Udenhout D2-O (3-1)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Etten-Leur D7 Eindhoven D7 (3-2)final
Zwart-Wit D8 HSD D1 (4-2)final
Udenhout D2-O Warande D4 (5-2)final
Breda D8 Shot D8 (2-8)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Tempo D2-O Tilburg D11 (0-3)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Tilburg D11 Shot D8 (1-0)scheduled
HSD D1 Etten-Leur D7 (1-3)final
Eindhoven D7 Udenhout D2-O (3-0)scheduled
Zwart-Wit D8 Breda D8 (1-2)scheduled
Etten-Leur D6 Tempo D2-O (4-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Tempo D2-O Warande D4 (1-3)final
Etten-Leur D7 Zwart-Wit D8 (1-0)final
Breda D8 Tilburg D11 (0-3)scheduled
Udenhout D2-O HSD D1 (5-0)final
Shot D8 Etten-Leur D6 (2-0)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Warande D4 Shot D8 (0-3)scheduled
Eindhoven D7 Tempo D2-O (3-0)scheduled
Etten-Leur D6 Tilburg D11 (2-1)scheduled
Zwart-Wit D8 Udenhout D2-O (0-2)scheduled
MAANDAG 14 NOVEMBER 2022
Etten-Leur D7 Breda D8 (2-0)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Tempo D2-O HSD D1 (3-2)final
Etten-Leur D6 Breda D8 (1-0)scheduled
Udenhout D2-O Etten-Leur D7 (1-0)final
Tilburg D11 Warande D4 (6-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Breda D8 Udenhout D2-O (5-1)scheduled
Zwart-Wit D8 Tempo D2-O (2-0)scheduled
Eindhoven D7 Tilburg D11 (2-3)scheduled
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
Warande D4 Etten-Leur D6 (0-1)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
HSD D1 Shot D8 (3-2)scheduled