Terug

Heren 4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Miel Vugts
Trainer Tom Gommers
Trainer Miel Vugts
Corona aanspreekpunt Brian Kasten

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H4 Den Bosch H7 9:30
Berkel-Enschot H5 Waalwijk H2-O 11:15
Drunen H2-O Drunen H3 10:30
Oranje-Rood H8 Were Di H4 14:00
Rosmalen H2-O Etten-Leur H4-O 14:45
Tilburg H5 Goirle H2

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Enschot H4 6 16 5 1 0
2 Tilburg H5 6 16 5 1 0
3 Waalwijk H2 6 13 4 1 1
4 Berkel-Enschot H5 6 10 3 1 2
5 Den Bosch H7 6 10 3 1 2
6 Etten-Leur H4 6 9 3 0 3
7 Goirle H2 6 9 3 0 3
8 Rosmalen H2 6 9 2 3 1
9 Drunen H2 6 4 1 1 4
10 Were Di H4 6 2 0 2 4
11 Oranje-Rood H8 6 2 0 2 4
12 Drunen H3 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Rosmalen H2 14:45 uit
22 nov Drunen H2 10:15 thuis - Veld 2
7 mrt Drunen H3 n.n.b uit
14 mrt Goirle H2 n.n.b thuis
21 mrt Waalwijk H2 n.n.b uit
28 mrt Were Di H4 n.n.b thuis
11 apr Den Bosch H7 n.n.b uit
18 apr Berkel Enschot H4 n.n.b thuis
25 apr Oranjerood H8 n.n.b uit
16 mei Berkel Enschot H5 n.n.b thuis
30 mei Tilburg H5 n.n.b uit
6 jun Rosmalen H2 n.n.b thuis
13 jun Drunen H2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Oranje-Rood H8 Berkel-Enschot H4 1-7
Etten-Leur H4-O Drunen H3 4-0
Tilburg H5 Were Di H4 3-0
Rosmalen H2-O Waalwijk H2-O 4-3
Drunen H2-O Goirle H2 0-1
Berkel-Enschot H5 Den Bosch H7 5-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Berkel-Enschot H4 Berkel-Enschot H5 1-0
Den Bosch H7 Tilburg H5 1-5
Were Di H4 Rosmalen H2-O 4-6
Waalwijk H2-O Drunen H2-O 5-0
Drunen H3 Oranje-Rood H8 2-2
Goirle H2 Etten-Leur H4-O 1-5
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Etten-Leur H4-O Waalwijk H2-O 0-4
Drunen H2-O Were Di H4 1-1
Berkel-Enschot H5 Oranje-Rood H8 6-3
Tilburg H5 Berkel-Enschot H4 3-3
Rosmalen H2-O Den Bosch H7 5-5
Goirle H2 Drunen H3 4-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Drunen H3 Berkel-Enschot H5 2-4
Were Di H4 Etten-Leur H4-O 4-8
Den Bosch H7 Drunen H2-O 7-1
Berkel-Enschot H4 Rosmalen H2-O 4-2
Oranje-Rood H8 Tilburg H5 2-3
Waalwijk H2-O Goirle H2 4-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Etten-Leur H4-O Den Bosch H7 2-4
Drunen H2-O Berkel-Enschot H4 1-9
Rosmalen H2-O Oranje-Rood H8 3-3
Tilburg H5 Berkel-Enschot H5 3-0
Goirle H2 Were Di H4 4-2
Waalwijk H2-O Drunen H3 1-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Were Di H4 Waalwijk H2-O 1-1
Berkel-Enschot H5 Rosmalen H2-O 3-3
Oranje-Rood H8 Drunen H2-O 1-3
Drunen H3 Tilburg H5 1-5
Den Bosch H7 Goirle H2 6-2
Berkel-Enschot H4 Etten-Leur H4-O 4-3