Terug

Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Martin Geuke
Coach Mund de Ranitz
Trainer Sander Graumans
Corona aanspreekpunt Martin Geuke
Corona aanspreekpunt Mund de Ranitz

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda H3 Zwart-Wit H3
DDHC H2-O Rapid H3
Etten-Leur H2 Push H4 11:00
Etten-Leur H3 Push H3 13:00
Prinsenbeek H2-O Liberty H2-O 11:00
Were Di H5 Gilze-Rijen H2-O

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Etten-Leur H2 6 18 6 0 0
2 Zwart-Wit H3 5 13 4 1 0
3 Push H4 6 13 4 1 1
4 Breda H3 6 11 3 2 1
5 Rapid H3 5 10 3 1 1
6 Push H3 6 9 2 3 1
7 Liberty H2 6 8 2 2 2
8 Prinsenbeek H2 6 6 2 0 4
9 DDHC H2 6 4 1 1 4
10 Etten-Leur H3 6 3 0 3 3
11 Gilze-Rijen H2 6 1 0 1 5
12 Were Di H5 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Push H3 13:00 thuis - Veld 1
22 nov Liberty H2 n.n.b uit
7 mrt Gilze-Rijen H2 n.n.b uit
14 mrt Rapid H3 n.n.b thuis
21 mrt Zwart-Wit H3 n.n.b uit
28 mrt Push H4 n.n.b thuis
11 apr Etten-Leur H2 n.n.b uit
18 apr Breda H3 n.n.b thuis
25 apr DDHC H2 n.n.b uit
16 mei Were Di H5 n.n.b thuis
30 mei Prinsenbeek H2 n.n.b uit
6 jun Push H3 n.n.b uit
13 jun Liberty H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Liberty H2-O Push H3 3-3
Were Di H5 Zwart-Wit H3 2-7
Etten-Leur H3 Gilze-Rijen H2-O 3-3
Prinsenbeek H2-O Rapid H3 1-2
DDHC H2-O Push H4 3-4
Breda H3 Etten-Leur H2 0-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Rapid H3 Etten-Leur H3 2-1
Push H3 Breda H3 3-3
Etten-Leur H2 DDHC H2-O 5-0
Push H4 Were Di H5 8-0
Zwart-Wit H3 Prinsenbeek H2-O 8-1
Gilze-Rijen H2-O Liberty H2-O 0-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Push H3 Gilze-Rijen H2-O 5-0
DDHC H2-O Breda H3 4-5
Liberty H2-O Rapid H3 4-2
Were Di H5 Etten-Leur H2 0-2
Prinsenbeek H2-O Push H4 3-2
Etten-Leur H3 Zwart-Wit H3 1-6
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Rapid H3 Gilze-Rijen H2-O 6-0
Breda H3 Were Di H5 8-0
Etten-Leur H2 Prinsenbeek H2-O 5-1
Push H4 Etten-Leur H3 4-4
Zwart-Wit H3 Liberty H2-O 2-2
Push H3 DDHC H2-O 2-4
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Etten-Leur H3 Etten-Leur H2 0-1
Prinsenbeek H2-O Breda H3 1-3
Rapid H3 Push H3 4-4
Were Di H5 DDHC H2-O 2-2
Liberty H2-O Push H4 2-3
Gilze-Rijen H2-O Zwart-Wit H3 1-5
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Push H4 Gilze-Rijen H2-O 4-3
Etten-Leur H2 Liberty H2-O 3-0
Breda H3 Etten-Leur H3 2-2
Push H3 Were Di H5 6-3
DDHC H2-O Prinsenbeek H2-O 3-4