Terug

Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Ester van den Maagdenberg
Aanvoerder Maaike Stomph
Corona aanspreekpunt Nienke Luyten

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Goirle D3 Etten-Leur D4 10:30
Pelikaan D2 Were Di D3
Push D5 Breda D3
Rapide D2-O Tilburg D6
Teteringen D1 Prinsenbeek D2-O
Zwart-Wit D4 Push D4

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Teteringen D1 6 16 5 1 0
2 Were Di D3 6 13 4 1 1
3 Goirle D3 6 13 4 1 1
4 Etten-Leur D4 6 10 3 1 2
5 Push D5 6 8 2 2 2
6 Tilburg D6 6 7 2 1 3
7 Prinsenbeek D2 6 7 2 1 3
8 Rapide D2 6 6 1 3 2
9 Zwart-Wit D4 6 6 1 3 2
10 Breda D3 5 4 1 1 3
11 Pelikaan D2 6 4 1 1 4
12 Push D4 5 2 0 2 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Goirle D3 10:30 uit
22 nov Teteringen D1 12:00 thuis - Veld 3
7 mrt Prinsenbeek D2 n.n.b uit
14 mrt Tilburg D6 n.n.b thuis
21 mrt Breda D3 n.n.b uit
28 mrt Push D4 n.n.b thuis
11 apr Were Di D3 n.n.b uit
18 apr Pelikaan D2 n.n.b thuis
25 apr Zwart-Wit D4 n.n.b uit
16 mei Push D5 n.n.b thuis
30 mei Rapide D2 n.n.b uit
6 jun Goirle D3 n.n.b thuis
13 jun Teteringen D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Zwart-Wit D4 Pelikaan D2 1-0
Push D5 Were Di D3 4-2
Rapide D2-O Push D4 1-1
Goirle D3 Breda D3 3-0
Teteringen D1 Tilburg D6 3-0
Etten-Leur D4 Prinsenbeek D2-O 1-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Prinsenbeek D2-O Zwart-Wit D4 2-2
Tilburg D6 Etten-Leur D4 0-3
Breda D3 Teteringen D1 1-3
Push D4 Goirle D3 1-2
Were Di D3 Rapide D2-O 5-2
Pelikaan D2 Push D5 3-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Tilburg D6 Prinsenbeek D2-O 3-0
Teteringen D1 Push D4 1-0
Goirle D3 Were Di D3 0-4
Rapide D2-O Pelikaan D2 0-1
Push D5 Zwart-Wit D4 1-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Push D4 Etten-Leur D4 1-5
Prinsenbeek D2-O Push D5 1-0
Were Di D3 Teteringen D1 3-3
Pelikaan D2 Goirle D3 2-3
Zwart-Wit D4 Rapide D2-O 3-3
Breda D3 Tilburg D6 1-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Teteringen D1 Pelikaan D2 1-0
Etten-Leur D4 Were Di D3 2-5
Goirle D3 Zwart-Wit D4 2-2
Tilburg D6 Push D4 1-1
Breda D3 Prinsenbeek D2-O 4-1
Rapide D2-O Push D5 1-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Push D5 Goirle D3 1-3
Prinsenbeek D2-O Rapide D2-O 1-5
Zwart-Wit D4 Teteringen D1 1-3
Pelikaan D2 Etten-Leur D4 1-2
Were Di D3 Tilburg D6 5-1
DINSDAG 13 OKTOBER 2020
Etten-Leur D4 Breda D3 1-1