Terug
Dit schema loopt van 3-8-2020 t/m 9-8-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens B2 V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B2 V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C2 V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C3 V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A4 V3 - AB
19:30 - 20:30 TSC-DELTA Trainingsgroep V2 - CD Sleeppush training Dames 1
20:30 - 22:00 Dames 1 V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 V2 Mogelijk oefenwedstrijd
20:30 - 22:00 Meisjes A2 V3 - AB
20:30 - 22:00 Trim Dames Donderdagochtend V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens B1 V2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 (S.P.E-L.) V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C5 V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 V4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D4 V4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D5 V1 - AB
19:00 - 20:30 Dames 2 V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A5 V4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A6 V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 4 V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 V2
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren VB V3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Stick Leuk! Trainingsgroep V2
17:30 - 19:00 Jongens D2 V3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D3 V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B1 V4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 V4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 V1 - CD
19:00 - 20:30 Heren 1 V2
19:00 - 20:30 Jongens B2 V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A4 V4 - AB
20:30 - 22:30 Dames 1 V2
20:30 - 22:00 Dames 2 V4 - CD
20:30 - 22:00 Dames 3 V4 - AB
20:30 - 22:00 Dames 5 V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames VA V3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C5 V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D4 V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D5 V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A5 V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 V3 - CD
20:30 - 22:00 TSC-DELTA Trainingsgroep V4 Training Oud-Dames 1 (i.o.m. Joost en Inge)
20:30 - 22:00 Heren 4 V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 5 V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren VA V2 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey V3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:30 Dames 1 V2
18:30 - 20:00 Dames Jong 1 V4 - AB
18:30 - 20:00 Dames Jong 3 V4 - CD
18:30 - 20:00 Heren 4 V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 V3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 V4 - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 V3 - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 2 V4 - CD
20:00 - 21:30 Heren 2 V3 - CD
20:00 - 21:30 Heren 3 V1 - AB
20:00 - 21:30 Heren Jong 1 V1 - CD
20:30 - 22:30 Heren 1 V2
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 11:00 Stick Leuk! Trainingsgroep V2
10:30 - 12:00 Trimhockey V4