Terug
Dit schema loopt van 24-8-2020 t/m 30-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Keepers Trainingsgroep V3 keepers
17:30 - 22:00 Keepers Trainingsgroep V2 - CD keepers
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Chris Ruys
Peter van den Bemt
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Mirte van Geel V4 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B2 V4 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 (S.P.E-L.) Jeroen Tepas V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C2 (S.P.E-L.) V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C3 (S.P.E-L.) V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A4 V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 V3 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B6 V4 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 V2 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A2 V3 - CD
20:30 - 22:00 Trim Dames Donderdagochtend V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens B1 Jesper van Peer
Ralph van Wijk
V2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 (S.P.E-L.) Justin den Engelsman V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 (S.P.E-L.) Jasper Roozendaal V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C5 V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D3 V4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D4 V4 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D5 V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Sanne Nieuwenkamp V3 - CD
18:30 - 20:30 Meisjes A1 Rob Hermans
Sietze de Ranitz
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A5 V4 - CD
19:00 - 20:30 Dames 2 V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Jeroen Tolhuijs V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Chevaro Fluit
Sietze de Ranitz
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 V3 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A6 V3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 4 V4 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Tim Janssen
Victor Kwinkelenberg
V2
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren VB V3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:15 - 14:30 Keepers Trainingsgroep V2 Training door Kai - Dames 1
16:00 - 17:00 Meisjes F1 V1 - AB MF1+MF2
16:00 - 17:00 Meisjes F2 V1 - AB MF1+MF2
16:00 - 17:00 Meisjes F3 V1 - CD MF3+MF4
16:00 - 17:00 Meisjes F4 V1 - CD MF3+MF4
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 V2 - AB Jongste Jeugd
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 V2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 V3 - CD Jongste Jeugd
17:00 - 18:00 Jongens E1 V1 - A Jongste Jeugd
17:00 - 18:00 Jongens F1 V1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E1 V4 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E2 V4 - C
17:00 - 18:00 Meisjes E3 V4 - D
17:00 - 18:00 Meisjes E4 V4 - A Jongste Jeugd
17:30 - 19:00 Jongens D3 (S.P.E-L.) V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B1 V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A4 V4 - AB
19:00 - 20:30 Heren 1 Miel Vugts
Victor Kwinkelenberg
V2
19:00 - 20:30 Jongens B2 V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B4 V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B6 V4 - CD
20:00 - 21:30 Dames VA V4 - AB
20:30 - 22:30 Dames 1 Chris Ruys V2
20:30 - 22:00 Dames 3 V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 5 V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 3 V4 - CD
20:30 - 22:00 Heren 4 Miel Vugts V3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Keepers Trainingsgroep V2 Training door Kai - Heren 1
15:15 - 17:30 Deltalent V1
15:15 - 17:30 Deltalent V2
17:30 - 19:00 Meisjes C5 V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Sanne Nieuwenkamp V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Chris Ruys
Mirte van Geel
V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D3 V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D4 V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D5 V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A5 V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B5 V4 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Jeroen Tolhuijs V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Sietze de Ranitz
Rob Hermans
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Chevaro Fluit
Chris Ruys
V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Chris Ruys
Peter van den Bemt
V3 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A6 V4 - CD
20:30 - 22:00 Keepers Trainingsgroep V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 5 V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren VA V2 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey V3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Keepers Trainingsgroep V3 - CD JJ
16:15 - 17:15 Jongens F1 V2 - B
16:15 - 17:15 Meisjes F2 V2 - D
16:15 - 17:15 Meisjes F3 V2 - C
16:15 - 17:15 Meisjes F5 V3 - A
16:15 - 17:15 MIXF1 V2 - A
16:15 - 17:15 Trainingsteam F V1 - A
16:30 - 17:30 Hockeyschool V1 - BCD Stick Leuk
17:15 - 18:15 Jongens 8E1 V3 - AB Jongste Jeugd
17:15 - 18:15 Jongens E1 V2 - A Jongste Jeugd
17:15 - 18:15 Meisjes 8E1 V3 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes 8E3 V4 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes E1 V2 - B
17:15 - 18:15 Meisjes E2 V2 - C
17:15 - 18:15 Meisjes E3 V2 - D
17:15 - 18:15 Meisjes E4 V4 - D Jongste Jeugd
17:15 - 18:15 Meisjes F1 V4 - C
17:15 - 18:15 Meisjes F4 V1 - A
17:30 - 18:15 Keepers Trainingsgroep V1 - B JJ
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 V1 - CD
18:30 - 20:30 Dames 1 Chris Ruys V2
18:30 - 20:00 Dames Jong 1 V4 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Jesper van Peer
Ralph van Wijk
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Julia van Oostveen V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Bert Gobbens V3 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong 3 V4 - CD
19:00 - 20:30 Heren 4 Tom Gommers V1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 V4 - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 V3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 3 V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 V4 - CD
20:30 - 22:30 Heren 1 Miel Vugts
Victor Kwinkelenberg
V2
20:30 - 22:00 Heren 2 V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 V1 - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Stick Leuk! Trainingsgroep V2
10:30 - 12:00 Trimhockey V4