Terug

Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Richard van Steensel
Assistent coach Michel van der Sman
Manager Ralph van Wijk
Manager Pieter van Wijk
Trainer Michel van der Sman
Trainer Richard van Steensel
Keeperstrainer Ruben van Rossum

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Nuenen H1 Oss H1 14:45
Delta Venlo H1 Etten-Leur H1 14:45
Hopbel H1 Geldrop H1 14:45
MEP H1 Eindhoven H1 14:45
Geel-Zwart H1 Goirle H1 14:45
Best H1 Weert H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 MEP H1 17 47 15 2 0
2 Goirle H1 17 38 12 2 3
3 Etten-Leur H1 17 37 12 1 4
4 Oss H1 17 34 11 1 5
5 Geldrop H1 17 31 10 1 6
6 Delta Venlo H1 17 28 8 4 5
7 Geel-Zwart H1 17 20 6 2 9
8 Eindhoven H1 17 19 6 1 10
9 Nuenen H1 17 18 5 3 9
10 Hopbel H1 17 10 2 4 11
11 Weert H1 17 6 2 0 15
12 Best H1 17 6 1 3 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr deltavenlo H1 14:45 uit
28 apr Nuenen H1 14:45 thuis - Veld 1
12 mei Eindhoven H1 14:45 thuis - Veld 1
26 mei Geldrop H1 14:45 uit
2 jun Weert H1 14:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Geldrop H1 Nuenen H1 (2-1)final
Etten-Leur H1 Goirle H1 (2-4)final
Eindhoven H1 Weert H1 (3-2)final
MEP H1 Geel-Zwart H1 (5-0)final
Delta Venlo H1 Oss H1 (2-3)final
Hopbel H1 Best H1 (3-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Oss H1 Etten-Leur H1 (3-3)final
Weert H1 Geldrop H1 (0-5)final
Goirle H1 Eindhoven H1 (3-2)final
Geel-Zwart H1 Delta Venlo H1 (4-4)final
Best H1 MEP H1 (3-8)final
Nuenen H1 Hopbel H1 (2-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Delta Venlo H1 Best H1 (3-3)final
Etten-Leur H1 Geel-Zwart H1 (5-2)scheduled
Weert H1 Nuenen H1 (1-3)final
MEP H1 Hopbel H1 (5-1)final
Eindhoven H1 Oss H1 (2-4)final
Geldrop H1 Goirle H1 (4-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Geel-Zwart H1 Eindhoven H1 (3-2)final
Best H1 Etten-Leur H1 (3-5)final
Hopbel H1 Delta Venlo H1 (2-2)final
Goirle H1 Weert H1 (7-1)final
Oss H1 Geldrop H1 (4-1)final
Nuenen H1 MEP H1 (2-4)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Etten-Leur H1 Hopbel H1 (7-0)final
Eindhoven H1 Best H1 (4-3)final
Goirle H1 Nuenen H1 (4-2)final
Delta Venlo H1 MEP H1 (2-3)final
Weert H1 Oss H1 (2-6)scheduled
Geldrop H1 Geel-Zwart H1 (4-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Best H1 Geldrop H1 (2-4)final
Hopbel H1 Eindhoven H1 (3-4)final
Oss H1 Goirle H1 (2-1)final
Geel-Zwart H1 Weert H1 (5-3)final
MEP H1 Etten-Leur H1 (6-1)final
Nuenen H1 Delta Venlo H1 (1-4)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oss H1 Nuenen H1 (4-2)final
Etten-Leur H1 Delta Venlo H1 (3-2)final
Goirle H1 Geel-Zwart H1 (4-3)final
Eindhoven H1 MEP H1 (2-5)final
Geldrop H1 Hopbel H1 (4-3)final
Weert H1 Best H1 (4-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Hopbel H1 Weert H1 (3-2)final
MEP H1 Geldrop H1 (7-1)final
Nuenen H1 Etten-Leur H1 (1-0)final
Geel-Zwart H1 Oss H1 (1-5)final
Best H1 Goirle H1 (0-10)final
Delta Venlo H1 Eindhoven H1 (4-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Weert H1 MEP H1 (1-5)final
Goirle H1 Hopbel H1 (6-4)final
Eindhoven H1 Etten-Leur H1 (2-5)final
Geldrop H1 Delta Venlo H1 (2-3)scheduled
Oss H1 Best H1 (5-2)final
Geel-Zwart H1 Nuenen H1 (5-4)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Eindhoven H1 Nuenen H1 (1-0)final
MEP H1 Goirle H1 (3-3)final
Delta Venlo H1 Weert H1 (5-2)final
Etten-Leur H1 Geldrop H1 (1-0)final
Best H1 Geel-Zwart H1 (2-4)final
Hopbel H1 Oss H1 (0-3)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Oss H1 MEP H1 (4-5)final
Geel-Zwart H1 Hopbel H1 (2-2)final
Geldrop H1 Eindhoven H1 (2-0)final
Weert H1 Etten-Leur H1 (1-3)final
Goirle H1 Delta Venlo H1 (4-1)final
Nuenen H1 Best H1 (2-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Goirle H1 Etten-Leur H1 (0-2)final
Oss H1 Delta Venlo H1 (1-3)final
Geel-Zwart H1 MEP H1 (0-5)final
Best H1 Hopbel H1 (3-0)final
Nuenen H1 Geldrop H1 (3-4)final
Weert H1 Eindhoven H1 (2-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Etten-Leur H1 Oss H1 (5-3)final
Eindhoven H1 Goirle H1 (2-6)final
MEP H1 Best H1 (6-0)final
Delta Venlo H1 Geel-Zwart H1 (3-0)final
Hopbel H1 Nuenen H1 (1-2)final
Geldrop H1 Weert H1 (3-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Oss H1 Eindhoven H1 (2-3)final
Geel-Zwart H1 Etten-Leur H1 (1-5)final
Nuenen H1 Weert H1 (3-2)final
Goirle H1 Geldrop H1 (5-0)final
Best H1 Delta Venlo H1 (2-2)final
Hopbel H1 MEP H1 (2-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Eindhoven H1 Geel-Zwart H1 (0-4)final
Geldrop H1 Oss H1 (2-4)scheduled
MEP H1 Nuenen H1 (3-3)final
Delta Venlo H1 Hopbel H1 (3-0)final
Etten-Leur H1 Best H1 (7-1)final
Weert H1 Goirle H1 (1-5)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Geel-Zwart H1 Geldrop H1 (2-3)final
Best H1 Eindhoven H1 (2-6)final
Hopbel H1 Etten-Leur H1 (1-4)final
Oss H1 Weert H1 (4-0)scheduled
Nuenen H1 Goirle H1 (3-3)scheduled
MEP H1 Delta Venlo H1 (5-4)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Delta Venlo H1 Nuenen H1 (4-1)final
Etten-Leur H1 MEP H1 (2-3)final
Weert H1 Geel-Zwart H1 (2-3)final
Goirle H1 Oss H1 (7-6)scheduled
Eindhoven H1 Hopbel H1 (2-2)final
Geldrop H1 Best H1 (2-2)final