Terug

Dames 01

Ondersteuning

Functie Naam
Assistent coach Tim Schilling
Trainer Tim Schilling
Aanvoerder Mirte Monden

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Warande D1 Etten-Leur D1 12:45
HUDITO D1 Fletiomare D1 12:45
MEP D1 Kromhouters D1 12:45
Berkel-Rodenrijs D1 Phoenix D1 12:45
DES D1 Zwart-Wit D1 12:45
Nieuwegein D1 IJsseloever D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Warande D1 17 40 12 4 1
2 HUDITO D1 17 30 9 3 5
3 DES D1 17 29 9 2 6
4 Fletiomare D1 17 26 7 5 5
5 Phoenix D1 17 26 7 5 5
6 Kromhouters D1 17 24 7 3 7
7 Zwart-Wit D1 17 24 6 6 5
8 MEP D1 17 23 6 5 6
9 Nieuwegein D1 17 21 5 6 6
10 Etten-Leur D1 17 13 3 4 10
11 IJsseloever D1 17 12 2 6 9
12 Berkel-Rodenrijs D1 17 11 2 5 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr Warande D1 12:45 uit
28 apr Nieuwegein D1 12:45 thuis - Veld 1
12 mei Kromhouters D1 12:45 thuis - Veld 1
26 mei Fletiomare D1 12:45 uit
2 jun Zwart-Wit D1 12:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Kromhouters D1 Zwart-Wit D1 (1-2)final
Fletiomare D1 Nieuwegein D1 (3-2)final
Warande D1 IJsseloever D1 (3-2)final
Etten-Leur D1 Phoenix D1 (2-2)final
HUDITO D1 DES D1 (3-2)final
MEP D1 Berkel-Rodenrijs D1 (1-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Berkel-Rodenrijs D1 Warande D1 (2-2)final
DES D1 MEP D1 (0-4)final
Phoenix D1 Kromhouters D1 (3-2)scheduled
IJsseloever D1 Etten-Leur D1 (1-1)final
Nieuwegein D1 HUDITO D1 (3-2)final
Zwart-Wit D1 Fletiomare D1 (1-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Kromhouters D1 IJsseloever D1 (2-0)final
Fletiomare D1 Phoenix D1 (1-1)final
Etten-Leur D1 Berkel-Rodenrijs D1 (4-2)final
MEP D1 HUDITO D1 (2-3)final
Warande D1 DES D1 (5-0)final
Zwart-Wit D1 Nieuwegein D1 (2-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Berkel-Rodenrijs D1 Kromhouters D1 (2-2)final
DES D1 Etten-Leur D1 (3-1)final
Phoenix D1 Zwart-Wit D1 (3-1)final
IJsseloever D1 Fletiomare D1 (1-1)final
Nieuwegein D1 MEP D1 (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Kromhouters D1 DES D1 (3-0)final
Phoenix D1 Nieuwegein D1 (1-3)final
Warande D1 MEP D1 (4-2)final
Etten-Leur D1 HUDITO D1 (0-2)final
Fletiomare D1 Berkel-Rodenrijs D1 (2-0)final
Zwart-Wit D1 IJsseloever D1 (2-2)final
DONDERDAG 12 OKTOBER 2023
HUDITO D1 Warande D1 (0-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
HUDITO D1 Kromhouters D1 (2-0)final
Berkel-Rodenrijs D1 Zwart-Wit D1 (2-1)final
DES D1 Fletiomare D1 (2-3)final
IJsseloever D1 Phoenix D1 (0-0)final
Nieuwegein D1 Warande D1 (0-2)final
MEP D1 Etten-Leur D1 (0-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Fletiomare D1 HUDITO D1 (3-0)final
Etten-Leur D1 Warande D1 (0-3)final
Kromhouters D1 MEP D1 (0-1)final
IJsseloever D1 Nieuwegein D1 (1-0)final
Zwart-Wit D1 DES D1 (4-1)final
Phoenix D1 Berkel-Rodenrijs D1 (1-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Warande D1 Kromhouters D1 (5-0)scheduled
MEP D1 Fletiomare D1 (3-1)final
DES D1 Phoenix D1 (2-1)final
HUDITO D1 Zwart-Wit D1 (2-2)final
Berkel-Rodenrijs D1 IJsseloever D1 (1-1)final
Nieuwegein D1 Etten-Leur D1 (3-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Kromhouters D1 Etten-Leur D1 (3-2)final
Berkel-Rodenrijs D1 Nieuwegein D1 (3-4)final
Phoenix D1 HUDITO D1 (1-3)final
IJsseloever D1 DES D1 (2-6)final
Zwart-Wit D1 MEP D1 (0-1)final
Fletiomare D1 Warande D1 (1-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Etten-Leur D1 Fletiomare D1 (1-2)final
Warande D1 Zwart-Wit D1 (3-3)final
HUDITO D1 IJsseloever D1 (2-0)final
MEP D1 Phoenix D1 (0-0)final
DES D1 Berkel-Rodenrijs D1 (4-2)final
Kromhouters D1 Nieuwegein D1 (0-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Nieuwegein D1 DES D1 (3-3)final
Berkel-Rodenrijs D1 HUDITO D1 (0-2)final
Fletiomare D1 Kromhouters D1 (2-3)final
Phoenix D1 Warande D1 (2-0)final
IJsseloever D1 MEP D1 (2-1)final
Zwart-Wit D1 Etten-Leur D1 (2-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
DES D1 HUDITO D1 (2-1)final
Berkel-Rodenrijs D1 MEP D1 (1-2)final
Phoenix D1 Etten-Leur D1 (1-0)final
IJsseloever D1 Warande D1 (0-1)final
Nieuwegein D1 Fletiomare D1 (0-0)final
Zwart-Wit D1 Kromhouters D1 (2-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Kromhouters D1 Phoenix D1 (1-0)final
Warande D1 Berkel-Rodenrijs D1 (4-3)final
Etten-Leur D1 IJsseloever D1 (1-1)final
HUDITO D1 Nieuwegein D1 (2-2)final
MEP D1 DES D1 (1-2)final
Fletiomare D1 Zwart-Wit D1 (1-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
HUDITO D1 MEP D1 (2-2)final
Berkel-Rodenrijs D1 Etten-Leur D1 (1-3)final
DES D1 Warande D1 (2-2)final
IJsseloever D1 Kromhouters D1 (0-1)final
Phoenix D1 Fletiomare D1 (2-0)final
Nieuwegein D1 Zwart-Wit D1 (1-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Etten-Leur D1 DES D1 (0-2)final
Kromhouters D1 Berkel-Rodenrijs D1 (1-0)final
Warande D1 HUDITO D1 (2-1)final
MEP D1 Nieuwegein D1 (4-0)final
Zwart-Wit D1 Phoenix D1 (1-2)final
Fletiomare D1 IJsseloever D1 (3-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
HUDITO D1 Etten-Leur D1 (2-1)final
DES D1 Kromhouters D1 (4-1)final
IJsseloever D1 Zwart-Wit D1 (1-2)final
Berkel-Rodenrijs D1 Fletiomare D1 (2-3)final
Nieuwegein D1 Phoenix D1 (2-1)final
MEP D1 Warande D1 (0-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Kromhouters D1 HUDITO D1 (1-2)scheduled
Fletiomare D1 DES D1 (0-1)final
Etten-Leur D1 MEP D1 (1-1)scheduled
Phoenix D1 IJsseloever D1 (2-1)final
Warande D1 Nieuwegein D1 (3-0)final
Zwart-Wit D1 Berkel-Rodenrijs D1 (2-3)final