Terug

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Victor Kwinkelenberg
Assistent coach Miel Vugts
Trainer Victor Kwinkelenberg
Trainer Miel Vugts
Keeperstrainer Rene Lepelaar
Manager Ester van den Maagdenberg
Manager Gertjan van Rossum
Aanvoerder Frank van de Wiel
Fysiotherapeut Tim Janssen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC H1 Pollux H1
Etten-Leur H1 IJssel H1 14:45
HUDITO H1 Rijswijk H1
Schiedam H1 Forescate H1
Warande H1 Roomburg H1
Zoetermeer H1 Ommoord H1

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Etten-Leur H1 11 29 9 2 0
2 Roomburg H1 11 26 8 2 1
3 Zoetermeer H1 11 25 8 1 2
4 Schiedam H1 11 22 7 1 3
5 IJssel H1 11 18 6 0 5
6 Ommoord H1 11 17 5 2 4
7 DSHC H1 11 15 5 0 6
8 HUDITO H1 11 12 4 0 7
9 Forescate H1 11 8 2 2 7
10 Rijswijk H1 11 8 2 2 7
11 Pollux H1 11 8 2 2 7
12 Warande H1 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 feb Berkel Enschot H1 n.n.b thuis - Veld 2
16 feb HOD H1 n.n.b thuis - Veld 2
21 feb Helmond H1 n.n.b thuis - Veld 2
8 mrt IJssel H1 14:45 thuis - Veld 2
15 mrt Ommoord H1 n.n.b uit
22 mrt DSHC H1 14:45 thuis - Veld 2
29 mrt Roomburg H1 n.n.b uit
5 apr Hudito H1 14:45 thuis - Veld 2
19 apr Forescate H1 n.n.b uit
26 apr schiedam H1 14:45 thuis - Veld 2
3 mei Rijswijk H1 n.n.b uit
10 mei Warande H1 14:45 thuis - Veld 2
17 mei Pollux H1 14:45 thuis - Veld 2
24 mei Zoetermeer H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Ommoord H1 Zoetermeer H1 1-0
Roomburg H1 Warande H1 2-0
IJssel H1 Etten-Leur H1 2-6
Rijswijk H1 HUDITO H1 2-5
Pollux H1 DSHC H1 3-4
Forescate H1 Schiedam H1 0-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Etten-Leur H1 Ommoord H1 3-0
DSHC H1 IJssel H1 2-6
HUDITO H1 Pollux H1 1-4
Schiedam H1 Rijswijk H1 5-1
Warande H1 Forescate H1 1-6
Zoetermeer H1 Roomburg H1 2-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Pollux H1 Schiedam H1 1-3
Roomburg H1 Ommoord H1 2-1
DSHC H1 Etten-Leur H1 3-4
Rijswijk H1 Warande H1 4-0
Forescate H1 Zoetermeer H1 2-4
IJssel H1 HUDITO H1 0-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Ommoord H1 Forescate H1 1-1
Warande H1 Pollux H1 1-0
HUDITO H1 DSHC H1 1-2
Zoetermeer H1 Rijswijk H1 3-1
Etten-Leur H1 Roomburg H1 2-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Forescate H1 Roomburg H1 1-4
IJssel H1 Warande H1 5-0
Rijswijk H1 Ommoord H1 3-1
Pollux H1 Zoetermeer H1 1-7
DSHC H1 Schiedam H1 0-4
HUDITO H1 Etten-Leur H1 1-3
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Etten-Leur H1 Forescate H1 4-2
Warande H1 DSHC H1 2-3
Zoetermeer H1 IJssel H1 2-1
Ommoord H1 Pollux H1 6-2
Roomburg H1 Rijswijk H1 6-1
Schiedam H1 HUDITO H1 4-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Rijswijk H1 Forescate H1 1-1
Schiedam H1 Etten-Leur H1 2-4
HUDITO H1 Warande H1 4-0
IJssel H1 Ommoord H1 3-2
DSHC H1 Zoetermeer H1 2-4
Pollux H1 Roomburg H1 1-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Roomburg H1 IJssel H1 12-0
Forescate H1 Pollux H1 0-1
Warande H1 Schiedam H1 0-6
Zoetermeer H1 HUDITO H1 3-2
Ommoord H1 DSHC H1 3-0
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 3-2
DONDERDAG 7 NOVEMBER 2019
Schiedam H1 IJssel H1 7-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Pollux H1 Rijswijk H1 1-1
DSHC H1 Roomburg H1 4-1
HUDITO H1 Ommoord H1 2-3
Warande H1 Etten-Leur H1 0-2
Schiedam H1 Zoetermeer H1 1-2
IJssel H1 Forescate H1 4-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Pollux H1 Etten-Leur H1 2-2
Zoetermeer H1 Warande H1 2-0
Rijswijk H1 IJssel H1 1-5
Forescate H1 DSHC H1 4-0
Roomburg H1 HUDITO H1 3-2
Ommoord H1 Schiedam H1 2-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
HUDITO H1 Forescate H1 4-0
Warande H1 Ommoord H1 2-5
DSHC H1 Rijswijk H1 3-2
IJssel H1 Pollux H1 6-1
Etten-Leur H1 Zoetermeer H1 3-1
Schiedam H1 Roomburg H1 3-5